Masabaşında geçirdiğiniz her saat, kendiniz ve aileniz için daha iyi bir yaşam yaratmak için. O yüzden kazandığınız her kuruşun tadını çıkarmak ve hayatı doyasıya yaşamak önemli. İyi güzel de emeklilik yıllarında ne yapacağınızı hiç düşünüyor musunuz? Malum, yaşınız geldiğinde ne bugünkü enerjiniz kalacak ne de çalışma isteğiniz. O yüzden bugünden emeklilik planlamasını yapmakta fayda var. “İyi de daha bu geç yaşımızda ne emekliliği?” diyeceksiniz. Bendeniz Bay Bilen, size şöyle diyeceğim: “Yaşlanmadan da emekli hayatı yaşayabilirsiniz. Tabii ki Vakıf Emeklilik sayesinde!”

Her şeyin başı sağlık

Vakıf Emeklilik Bireysel Emeklilik müşterilerinin dahil olabildiği Yaşam Kulüpleri sizin için her şeyi düşünüyor ama ne demişler, her şeyin başı sağlık. Sağlığımız yerinde olacak ki her anın tadını çıkaracak gücümüz olsun. Sağlık Kulüpleri tam da bunun için var. Mesela genel sağlık taramanız için indirimli check-up yaptırabilirsiniz. Çıkan sonuçlarda şüpheli bir durum mu var, hemen medikal 2. görüş hizmetinden yararlanabilir ve hem Türkiye’nin hem de dünyanın en iyi doktorlarına danışabilirsiniz.

Her çalışan gibi zaman zaman siz de işyerinde yaşadıklarınızdan bunalmış olabilirsiniz. O zaman psikolojik destek hizmetiniz de burada. Ayrıca sağlıklı beslenme danışmanlığı, diş muayenesi gibi hizmetler de ilk muayenesi ücretsiz, sonrası da büyük indirimler ve çok uygun fiyatlarla Vakıf Emeklilik Sağlık Kulübünde!

Doya doya hayat

Hayatın her anının tadını doyasıya çıkarmak istiyorsunuz değil mi? O zaman yeni hobiler edinmeye, sizi geliştirecek kurslara katılmaya veya dünyayı karış karış gezmeye ne dersiniz? Vakıf Emeklilik Yaşam Kulüpleri bu konuda da sizden desteğini esirgemiyor. Dilerseniz çikolata yapımı kursuna katılın, dilerseniz yogaya başlayın. Ama hayat o kadar değerli ki yaptığınız her şeyden keyif almaya, aldığınız her nefesten tatmin olmaya çalışın. Aslında size sunulan fırsatlarla çok da zor değil gibi. Ne dersiniz?

İşleri yöneten asistanlar

Tabii ki hayatın her anı güllük gülistanlık geçmiyor, bilmez miyim? Unuttunuz mu? Ben Bay Bilen. Ancak yaşanan olumsuzluklar karşısında paniğe kapılmamak ve hemen alternatif çareler üretmek için asistanlarınız da Vakıf Emeklilik’ten. Aracınız yolda kaldığında, evinizde yapılması gereken onarımlar olduğunda ya da -herkesin başına gelebilir- kapıda kaldığınızda Konut ve Araç Asistans imdadınıza yetişiyor. Üstelik hizmetler bununla da sınırlı değil. Siz değerli vaktinizi harcamayın diye kişisel çözüm danışmanınız tüm organizasyonları yapabilir. Konser bileti mi alacaksınız, akşam yemeği rezervasyonu mu yaptıracaksınız, yoksa yurtdışı seyahati mi planlayacaksınız? Siz kararınızı verin, gerisini kişisel çözüm danışmanınıza bırakın.

Ve birikimli hayat

Tüm bunların yanında bir de birikim yapacaksınız ve inanın, sandığınız kadar zor değil bu. Geliriniz ne olursa olsun, size uygun bir başlangıç paketi ile şimdiden emekliliğiniz için biriktirmeye başlayabilirsiniz. Bugünler geri gelmez. Yaşamı kaçırmadan biriktirmek için en doğru yatırım aracı Bireysel Emeklilik Sistemi. Haydi sizi de bekliyoruz!

 

Yorum Yazın