Önemli bir toplantınız var ve gideceğiniz yere ulaşmak için araç kullanmanız gerekiyor ya da tatile çıkacaksanız ve havalimanına gitmek istiyorsunuz. Haliyle toplantıyı ya da uçağı kaçırmamak için işinizi şansa bırakmak istemiyorsunuz. Peki, bu durumda ne yapmalısınız? İşte, tam bu anda şoförlü araç kiralama hizmeti olarak da bilinen araç transfer hizmetleri yardımınıza koşuyor.

Transfer Hizmeti Nedir?

Transfer hizmeti, uygulamalar ya da web siteleri sayesinde özel araç ve özel şoför ile ulaşımınızı sağlıyor. “Vip transfer” olarak da bilinen bu hizmet, hizmet veren firmaya göre hemen alınabiliyor ya da öncesinden planlanabiliyor. Yani bazı araç transfer şirketlerinden uygulamalar sayesinde hemen hizmet alınabiliyor, bazılarında ise belirli bir süre önce araç istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Özellikle profesyonel firmalarda çalışan şoförler eğitimli oluyor. Peki, araç transfer hizmetleri size hangi avantajları sunuyor?

Konforlu Yolculuk

Vip transfer hizmeti veren firmalar genellikle büyük ve konforlu araçları tercih ediyorlar. Bu sayede konforlu bir yolculuk deneyimi yaşayabiliyorsunuz. İstediğiniz müziği açabiliyor, yolculuk boyunca keyfinize bakabiliyorsunuz. Ayrıca taşınabilir kişi sayısı, binek araçlara göre daha fazla olabildiğinden kalabalık yolculuklar yapma şansınız da oluyor. Tabii ki bunu yaparken yine konforunuzdan ödün vermiyorsunuz.

arka-koltukta-oturan-ve-tablet-kullanan-kadin

Belgeli, Güvenilir Yolculuk

Transfer firmalarının yolcu taşıyabilmek için alması gereken belgeler bulunuyor. Bu belgeler, firmaların güvenilirliğini de olumlu bir şekilde etkiliyor. Dolayısıyla yolculuktan aldığınız keyif de artıyor.

kapiyi-kapatan-sofor

Stressiz Yolculuk

Bir noktadan başka bir noktaya gidecekken zaman zaman vasıta bulmak zor olabiliyor. Fakat özellikle planlı transfer hizmetleri, bu sorunu ortadan kaldırıyor. Gitmek istediğiniz yeri, tarihi ve saati belirttiğiniz takdirde transfer aracı, sizi istediğiniz yerden alabiliyor. Hatta bazı şirketler, trafik sorunu olduğunda yolculuk saatinizi değiştirmenizi bile önerebiliyor. Bu sayede gideceğiniz yere geç kalmamış oluyorsunuz.

arka-koltukta-oturan-ve-adam

Yolculuk Şimdiden Rahat Gelsin

Vakıf Emeklilik’in Yaşam Kulüpleri sayesinde yolculuklar hep rahat! Elit Kulüp ve Elit Plus Kulüp’te bulunan VIP Hizmetler sayesinde anlaşmalı transfer firmalarında avantajlı fiyatlardan yararlanmanız mümkün! Ayda düzenli olarak en az 500 TL BES katkı payı ödemesi yaparak araç transfer hizmeti dâhil pek çok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

Yorum Yazın