Yeni bir yıl geliyor. Yeni yılı ailenizle ya da sevdiklerinizle karşılamak ise yeni yılın en sevilen etkinliklerinden biri. Güzel bir yılbaşı yemeğinin ardından kutu oyunları oynayarak güzel vakit geçirebilir ve yılın son dakikalarını neşe içinde uğurlayıp yeni yıla mutlulukla girebilirsiniz. Peki, bu özel günde sevdiklerinize el yapımı yılbaşı hediyesi vermeye ne dersiniz? Yapımı oldukça kolay olan birbirinden güzel el yapımı yılbaşı hediyeleri sayesinde önem verdiğiniz kişileri mutlu edebilirsiniz. Şimdi, sevdiklerinize yılbaşında verebileceğiniz birbirinden güzel yılbaşı hediye fikirlerini nasıl hayata geçireceğinizi sıralamadan önce hangi el yapımı hediyeleri yapabileceğinize bir göz atalım.

Mumluklar, her evin dekorasyonuna katkı sağlayan küçük ama etkili dekoratif ürünlerdir. Önereceğimiz çakıl taşı mumluk hem kullanışlı hem de şık bir hediye olacak. Eğer sevdiklerinizin evinde, yeni yıl ve kış rüzgârlarının esmesini isterseniz tercihinizi kar küresi yapımından yana kullanabilirsiniz. İçerisine kardan adam koyabileceğiniz bu küre, güzel bir yılbaşı hediyesi olacaktır. Daha kişisel bir hediye vermek isterseniz kişiye özel bardaklar yapmayı tercih edebilirsiniz. Özel bir hediye olacağından hiç şüpheniz olmasın. Eğer sevdikleriniz; yemek yapmayı, evde sevdiklerini ağırlamayı seviyorsa ve siz onlara bu doğrultuda bir hediye vermek istiyorsanız halattan supla ya da bardak altlığı yapabilirsiniz. Eğer hediye vereceğiniz kişinin her daim kullanabileceği, hep yanında olmasını istediğiniz bir hediye yapmak istiyorsanız da ona kendi ellerinizle bir kitap ayracı yapabilirsiniz!

Şimdi, bu el yapımı hediye önerilerini yapmak için hangi malzemelere ihtiyacınız olduğunu ve bu hediyeleri nasıl yapabileceğinizi anlatalım. Sevdiklerinizin bu hediyeler sayesinde çok mutlu olacaklarına emin olabilirsiniz.

5-kendin-yap-yilbasi-hediyesi

Yorum Yazın