Sevgililer Günü kapıda… Büyük ihtimalle bu özel günde, sevgilinize ya da eşinize kendini özel hissetmesi ve ona ne kadar değer verdiğinizi göstermek için bir hediye vermeyi planlıyorsunuz. Bu doğrultuda belki aklınızda bir hediye fikri var belki de Sevgililer Günü hediye önerilerine göz atıyorsunuz. Eğer sevgilinize ne hediye alacağınızı karar veremediyseniz, sizin için en güzel hediye önerilerini sıralamaya başlayalım.

Ne Alacağına Sevdiğiniz Karar Versin: Hediye Kartları

Hediye almak da vermek de mutluluk verici. Fakat eğer hediye alıyorsanız, bu süreçte biraz da stresin işin içine girdiğini söyleyebiliriz. “Aldığım hediyeyi beğenir mi?” ya da “Acaba almak istediğim şey onda var mı?” gibi soruların cevaplarını bilmediğiniz için bu süreç sizin için zorlaşabilir. Böyle durumlarda ise hediye kartları yardımınıza yetişiyor.

Çeşitli markaların ve hatta hizmetlerin hediye kartları bulunuyor. Örneğin bir giyim mağazasından da bir kitapçıdan da hediye kartı alıp sevdiğinize verebilirsiniz. Böylece ihtiyacı olan ya da istediği ürünü kendisi alabilir.

Birlikte Keşfedin: Müze ve Etkinlik Biletleri

“Sevgiliye ne hediye alınır?” sorusunun cevabını kesinlikle hediye alacağınız kişinin zevkleri ve istekleri veriyor. Eğer sevgiliniz müze gezmeyi ya da farklı etkinliklere gitmeyi seviyorsa bu doğrultuda ona bilet hediye edebilir hatta bir bilet de kendinize alarak etkinliklere birlikte gidebilirsiniz. Ne zamandır gitmek istediği müzenin, canlı dinlemek istediği şarkıcı konserinin, izlemeyi düşündüğü tiyatronun ya da hobi edinmek istediği bir sanat dalı atölyesinin biletini hediye olarak almak emin olun ki onu çok heyecanlandıracaktır! Eğer hangi etkinliğe bilet alabileceğiniz konusunda net bir fikriniz yoksa bu hediyeyi almadan, gitmeyi istediği etkinlikleri fark ettirmeden ondan öğrenmeyi unutmamalısınız.

Güzel Bir Günün Sırrı: Yemek

Kutlama dendiğinde akıllara gelen ilk şeylerden biri güzel bir yemek oluyor! Eğer keyifli bir gün geçirmenizi sağlayacak bir hediye arıyorsanız, güzel bir restorandan rezervasyon yaptırabilirsiniz. Aklınızda bir restoran yoksa bunun için internetten araştırma yapabilir ya da arkadaşlarınızdan öneriler alabilirsiniz. Bu arada özel günlerde restoranların kalabalık olabileceğini belirtmeden geçmeyelim. Yani rezervasyonu etkenden yapmanızda fayda var.

Farklı Dünyalara Yolculuk Yapsın: Kitap ya da E-Kitap Okuyucu

Kitaplar; farklı insanlar, farklı hayatlar hatta farklı bir evren ile tanışmamızı sağlıyor. Eğer erkek arkadaşınız ya da kız arkadaşınız kitap okumayı seviyorsa ona kitap hediye edebilir ya da bütçenize göre bu hediye yerine e-kitap okuyucu almayı tercih edebilirsiniz.

Müzik Dinlemeyi Sevenlere: Kulaklık, Hoparlör ya da Pikap

Spor yaparken, çalışırken, bir şeyler okurken, ev temizlerken… Pek çok şeyi yaparken müzik dinliyoruz ve kitapların sunduğu gibi farklı dünyalara kapı aralayabiliyoruz. İşte tam da bu yüzden Sevgililer Günü hediye fikirleri arasında kesinlikle müzik dinlememizi sağlayan ürünlere yer var! Örneğin son yıllarda oldukça popüler olan ve kullanım kolaylığı sağlayan kablosuz kulaklıklar ve kablosuz hoparlörler ya da nostaljik bir ortam oluşturan pikaplar sevgilinizi sevindirecek en güzel hediyelerden olabilir.

Anılarını Unutulmaz Kılmak İsteyenlere: Şipşak Fotoğraf Makinesi

Telefonlar, dijital fotoğraf makineleri sayesinde anılarımızı unutulmaz kılabiliyoruz fakat fotoğraflara basılı olarak evlerimizde yer vermek ya da fotoğraf albümleri oluşturmanın modası hiç geçmeyecek gibi duruyor. Son yıllarda oldukça popüler olan şipşak fotoğraf makineleri ise bunu en pratik yoldan sağlayabilen ürünler. Diğer bir deyişle şipşak fotoğraf makinelerini, kesinlikle sevgiliye alınabilecek ürünler arasında sayabiliriz.

Kıştan Bir Nebze Korunmak İsteyenlere: Termos

Sevgililer Günü ne zaman? Evet, 14 Şubat’ta yani kış hâlâ devam ediyor. Durum böyle olunca, soğuktan korunmak için sıcak içecekler tüketme ihtiyacı artıyor. Erkekler için ya da kadınlar için Sevgililer Günü hediyesi… Hiç fark etmez. Hoş tasarımlı termosları, sevdiğinize rahatlıkla hediye edebilirsiniz.

Sevgililer Günü Hediyesi Almadan Önce Yaşam Kulüpleri Avantajlarına Göz Atın

Eğer Vakıf Emeklilik BES müşterisiyseniz, Sevgililer Günü hediyesi almadan önce Yaşam Kulüpleri’nin sunduğu ayrıcalıklara göz atmanızda fayda var! Çiçek ve hediye gönderiminden anlaşmalı mağaza ve internet sitelerinde avantajlı alışveriş fırsatlarına kadar bu özel günde ihtiyaç duyabileceğiniz ayrıcalıklara Yaşam Kulüpleri sayesinde ulaşabilirsiniz.

Elit Kulüp’ün sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için aylık minimum 500 TL BES katkı payı tutarınızı her ay düzenli olarak yatırmanız ya da toplam portföy büyüklüğünüzün en az 50.000 TL olması gerekiyor. En fazla ayrıcalık sunan Yaşam Kulübü olan Elit Plus Kulüp’e üye olabilmek için ise aylık BES katkı payınız minimum 1.000 TL ya da toplam portföy büyüklüğünüz 100.000 TL veya üzeri olmalı.* Yaşam Kulüpleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

Vakıf Emeklilik BES müşterimiz olmak için hemen tıklayın.

*Katkı payı tutarı esas alınan sözleşmelerde son 12 aya ait ödenmemiş katkı payı bulunmaması gerekmektedir.

 

Yorum Yazın