Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), emekli olduğunuzda ihtiyaç duyabileceğiniz ek geliri size sunmak, yani geleceğinizi güvence altına almak için hayata geçmiş, devlet destekli bir tasarruf ürünü. Ama eğer Vakıf Emeklilik BES müşterisiyseniz sadece gelecekte değil, bugün de rahat edersiniz!Nasıl mı? Elbette aylık olarak ödediğiniz katkı payı doğrultusunda dâhil olabileceğiniz Vakıf Emeklilik Yaşam Kulüpleri sayesinde! Sizin hayatınızı, hatta sevdiklerinizin de hayatını kolaylaştıracak pek çok avantaj sunan Yaşam Kulüpleri’nin avantajlarını anlatmadan önce Yaşam Kulüpleri’nin ne olduğundan kısaca bahsedelim.

Yaşam Kulüpleri Nedir, Nasıl Yararlanılır?

Bahsettiğimiz gibi Yaşam Kulüpleri sadece Vakıf Emeklilik’te BES müşterisi olanların yararlanabildiği bir dünya. Yaşam Kulüpleri sayesinde sağlıktan yol yardımına, hatta rezervasyon hizmetlerine kadar pek çok kategorideki hizmetten avantajlı fiyatlar doğrultusunda ya da ücretsiz bir şekilde yararlanabiliyorsunuz.

Yaşam Kulüpleri; Sağlık Kulübü, Elit Kulüp ve Elit Plus Kulüp olmak üzere üçe ayrılıyor. Hangi kulübe dâhil olacağınız ise BES’e aylık olarak yaptığınız ödemeler sayesinde belirleniyor.

 • Aylık 180 TL ila 499 TL arasında katkı payı ödediğinizde Sağlık Kulübü,
 • 500 TL ve 999 TL arasında katkı payı ödediğinizde veya portföy büyüklüğü 50.000 ila 100.000 arasında olduğunda Elit Külüp,
 • 1000 TL ve üzeri katkı payı ödediğinizde veya portföy büyüklüğü 100.000 ve üzerinde olduğunda ise Elit Plus Kulüp üyesi olabiliyor ve sunulan avantajlardan yararlanabiliyorsunuz. Buna artı olarak belirli fon büyüklüğüne sahipseniz katkı payı tutarınıza bakılmaksızın da Elit Plus Kulüp’e dâhil olabiliyorsunuz.

Katkı payınız doğrultusunda dâhil olabileceğiniz Yaşam Kulüpleri’ne kısaca değindiğimize göre şimdi, Vakıf Emeklilik Yaşam Kulüpleri’nin sunduğu, hayatınızı kolaylaştıracak avantajları anlatmaya başlayabiliriz.

Medikal Asistans ile Sağlığınız Emin Ellerde

Sağlığınıza önem verdiğinizi biliyoruz. Bu nedenle BES’e aylık 180 TL üzerinde katkı payı ödediğinizde sağlık hizmetlerinden, anlaşmalı kurumlarda %30’a varan indirimli fiyatlarla yararlanabiliyorsunuz. Diş bakımından sağlıklı beslenmeye, psikolojik destekten indirimli check-up’a kadar pek çok hizmetten yararlanabilirsiniz. Üstelik bu önemli hizmetlere ek olarak hayatınızı kolaylaştıracak bir hizmet daha var: Medikal asistans! Peki, medikal asistans size hangi ayrıcalıkları sunar?

sagliginizi-korumalisiniz

 • Vücudunuzda ani bir değişim yaşandı ve bu nedenle kafanızda bir soru işareti oluştu diyelim. Bunun için öncelikle yapacağınız şey, internetteki kaynakları taratmak ya da doktora gitmek olur. Fakat bazı durumlarda yanıltıcı olabilecek ve sizi yanlış yönlendirebilecek kaynakları okumanıza ya da gecenin bir saati hastanenin yolunu tutmanıza hiç gerek yok. “Tıbbi Bilgi ve Danışmanlık” hizmeti sayesinde sağlıkla ilgili ihtiyacınız olan her bilgiye 7 gün 24 saat ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.
 • Hasta olduğunuzda bırakın hastaneye gitmeyi, kalkıp kendinize bir çorba yapmak bile zor gelir. İşte, “Eve Doktor Gönderimi” hizmeti sayesinde evinizden ayrılmanıza gerek kalmaz. Ayrıca Medikal Asistans sayesinde dilerseniz yılda 1 defa 500 TL limit dâhilinde evde bakım hizmetlerinden de ücretsiz yararlanabilir ve evinizde iğnenizi yaptırabilir ya da tansiyonunuzu rutin olarak ölçtürebilirsiniz.
 • Doktora gittiniz ve rahatsızlığınız doğrultusunda size birkaç ilaç yazdı, ama işe acilen gitmeniz gerektiği için ilaçlarınızı almayı unuttunuz. Hiç merak etmeyin; Medikal Asistans, unuttuğunuz ilaçları da evinize gönderebiliyor.
 • Olmasını elbette istemeyiz, ama kara ambulansına ihtiyacınız olduğunda da yılda azami 3 defaya kadar, olay başına 430 TL limit dâhilinde ücretsiz kara ambulansı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Elit ya da Elit Plus Kulüp üyesiyseniz bu hizmetlerden yakınlarınızın da yararlanabileceğini belirtmeden geçmeyelim.

Kişisel Çözüm Danışmanı En Büyük Yardımcınız

Bireysellik elbette önemli, ama bazı konularda yapmanız gerekenleri ya da yapmak istediklerinizi gerçekleştirebilmeniz için yardım almanız gerekebilir. Elit ve Elit Plus kulüpler ise bu doğrultuda size özel hizmetler sunuyor. %40’a varan avantajlarla bu hizmetlerden yararlanmanız mümkün!

kredi-kartini-internete-girmek

 • Haftanızı daha güzel kılmak için arkadaşlarınızla ya da ailenizle bir etkinliğe gitmek istiyorsanız “Rezervasyon Hizmetleri”nden yararlanarak konser, tiyatro gibi organizasyonlarda yerinizi ayırtabilirsiniz. Buna ek olarak “Kültürel Bilgilendirme Bilgi Hattı” sayesinde ilgilenebileceğiniz etkinlikleri de keşfedebilirsiniz. Ayrıca bu hizmet sayesinde restoran, otel ve iç ulaşım rezervasyonlarını da gerçekleştirebilirsiniz.
 • Acilen gönderilmesi gereken evrak ya da özel bir gün olması nedeniyle sevdiklerinize göndermek istediğiniz çiçek veya hediye… Normal hizmet bedellerine oranla, Kişisel Çözüm Danışmanı sayesinde daha avantajlı fiyatlarla yararlanabileceğiniz bu ayrıcalıklar sayesinde hayatınızı kolaylaştırmanın keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Özellikle iş hayatında yardıma ihtiyacınız olduğu bir gerçek. “İdari Hizmetler” sayesinde tercüme ve tercümanlık hizmet organizasyonu, iş ortaklarınıza mesajların iletilmesi, konferans salonu organizasyou gibi işlemleri gerçekleştirerek iş hayatınızı da indirimli fiyatlar üzerinden kolaylaştırabilirsiniz.

Konut ve Araç Asistans ile Aksaklıklar Canınızı Asla Sıkmıyor

Evde ya da yolda, hiç ummadığınız anda bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Peki, bu zor durumların üstesinden nasıl gelebilirsiniz? Hayalinizdeki emeklilik maaşına kavuşmak, daha doğrusu geleceğinizi güvence altına almak için Vakıf Emeklilik BES müşterisiyseniz ve Elit Plus Kulüp üyesiyseniz hiç merak etmeyin! Konut ve Araç Asistans hizmeti sayesinde her şeyin bir kolayı var!

araba-bakimi-yapan-adam

 • Elektrik ya da su tesisatınızda bir sorun var, camınız kırıldı veya anahtarı evde unutup dışarı çıktınız ve çilingire ihtiyacınız var… Durum başına 250 TL’yi geçmeyecek olan tüm ihtiyaçlarınızda, yılda 3 kez bu hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca bunlar dışında kalan ev onarım organizasyonlarından da faydalanabilirsiniz.
 • Ev kazaları yok sayılamayacak oranda çok yaşanıyor. Bir kaza nedeniyle eviniz konaklanamayacak duruma gelirse otel konaklama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Peki, aracınızla yolda kalırsanız ne olacak? “Yol Yardımı” sayesinde aracınız için; yılda 2 defa olmak üzere olay başına azami 250 TL limit dâhilinde çekme, yılda 2 defa olmak üzere olay başına azami 500 TL limit dâhilinde kurtarma, yılda 2 defa olmak üzere olay başına azami 100 TL limit dâhilinde lastik değiştirme ya da yılda 1 defa olmak üzere olay başına azami 100 TL limit dâhilinde yakıt yardımı hizmetlerinden Ayrıca kaza geçirmeniz durumunda evinize dönüş ya da konaklama hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Yaşam Kulüpleri’nin tüm avantajlarından yararlanmak için 0850 222 9 237 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’ni aradıktan sonra 4’ü tuşlayabilirsiniz.

Yaşam Kulüpleri’nin tüm avantajlarını öğrenmek için tıklayın.

Yorum Yazın